Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

30 września 2017 20:53 | Aktualności

UDZIAŁ SZKOŁY W ZJEŹDZIE SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE

Dnia 29 września dyrektor szkoły dr Zbigniew Kowalczyk, koordynator Alina Dymińska oraz uczniowie Daria Studzińska i Mateusz Bednarczyk uczestniczyli w Busku - Zdroju w XV Festiwalu Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby, w ramach którego organizowany był po raz piąty Zlot Szkół Promujących Zdrowie.

Podczas spotkania mgr inż. Kazimierz Mądzik- Świętokrzyski Kurator Oświaty i mgr Małgorzata Połeć - Wojewódzki Koordynator Szkół Promujących Zdrowie wręczyli dyrektorowi zaproszenie naszej placówki do Świętokrzyskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. W trakcie trwania festiwalu można było wysłuchać ciekawych wykładów dotyczących zdrowia, uczestniczyć w warsztatach, wziąć udział w spacerze z kijkami. Przygotowano także stoiska ze zdrową żywnością, punkty informacyjno- edukacyjne, pokaz pierwszej pomocy i konkursy dla dzieci i młodzieży. Przynależność do sieci Szkół Promujących Zdrowie jest zaszczytem dla szkoły i jednocześnie zobowiązaniem do tworzenia i upowszechniania działań w zakresie promocji zdrowia.  

Przeczytano: 252 razy. Wydrukuj|Do góry

UDZIAŁ SZKOŁY W ZJEŹDZIE SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE