Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Kontakt rodziców z nauczycielami

 

 Kontakt rodziców z nauczycielami

Lp.

Nazwisko i imię

Kontakt

1

Kowalczyk Zbigniew

zbigniew.kowalczyk@szkolawilczkowice.pl

2

Ks. Bukała Paweł

pawel.bukala@szkolawilczkowice.pl

3

Burak Barbara

barbara.burak@szkolawilczkowice.pl

4

Dymińska Alina

alina.dyminska@szkolawilczkowice.pl

5

Janus Barbara

barbara.janus@szkolawilczkowice.pl

6

Kołodziejczyk Dorota

dorota.kolodziejczyk@szkolawilczkowice.pl

7

Kowalczyk Krystyna

krystyna.kowalczyk@szkolawilczkowice.pl

8

Oko Magdalena

magdalena.oko@szkolawilczkowice.pl

9

Ostrowski  Zdzisław

zdzislaw.ostrowski@szkolawilczkowice.pl

10

Samek Anna

anna.samek@szkolawilczkowice.pl

11

Sijka Iwona

iwona.sijka@szkolawilczkowice.pl

12

Soboń Wiesław

wieslaw.sobon@szkolawilczkowice.pl

13

Staciwa Joanna

joanna.staciwa@szkolawilczkowice.pl

14

Stanik Małgorzata

malgorzata.stanik@szkolawilczkowice.pl

15

Szczepańska Marianna

marianna.szczepanska@szkolawilczkowice.pl

16

Zbróg Wiesława

wieslawa.zbrog@szkolawilczkowice.pl