Wybór Patrona szkoły

W dniu 12 kwietnia odbyło się referendum ws. wyboru Patrona naszej szkoły. W głosowaniu wzięli udział: Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy obsługi oraz Rodzice.

Wybory przeprowadziła Komisja w składzie:

Krystyna Kowalczyk – przewodnicząca (przedstawicielka pracowników szkoły)

Dawid Zbróg – członek (przedstawiciel rodziców)

Daria Studzińska – członek (przedstawicielka uczniów).

Na podstawie oddanych głosów Komisja Wyborcza stwierdziła, że w wyniku głosowania na Patrona Szkoły Podstawowej w Wilczkowicach został wybrany jednogłośnie św. Jan Paweł II.

Nadanie szkole imienia będzie głównym punktem uroczystości jubileuszu 100-lecia szkoły, który będziemy obchodzić 16 października 2018 roku.