30 października 2018 18:17 | Aktualności

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018/2019

W dniu 29.X.2019r. w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone one były tygodniową kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Komisja wyborcza w składzie: Daria Studzińska -dotychczasowa przewodnicząca SU, Marlena Szmit - zastępca SU czuwały nad prawidłowym przebiegiem głosowania a po jego zakończeniu dokonała podliczenia głosów. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun SU Anna Majchrzak. W głosowaniu wzięło udział 110 osób (nauczyciele oraz uczniowie klas I-VIII). Wśród wszystkich oddanych głosów 1 był nieważny.

W skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019  weszły następujące osoby:

1. Sebastian Dębski kl. VIII - przewodniczący
  2. Elżbieta Kotras kl. VI - zastępca