07 listopada 2018 21:59 | Aktualności

"Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU" UDZIAŁ UCZNIÓW W ZAWODACH SPORTOWYCH W PIŁKĘ NOŻNĄ

W dniu 6.11.2018 r. w Stadnickiej Woli odbył się XIX Turniej Piłki Nożnej U-12 dziewcząt i chłopców "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU" powiatu koneckiego. Do turnieju zgłosiły się 3 drużyny dziewcząt i 7 drużyn chłopców. W turnieju udział wzięli uczniowie z naszej szkoły. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, a drużyna chłopców V miejsce. Skład drużyny dziewcząt: Aleksandra Ciszek, Paulina Dębska, Julia Filipowicz, Oliwia Golańska, Paulina Janus, Natalia Mazur, Klaudia Mazur, Magdalena Szustak, Angelika Szustak. Skład drużyny chłopców: Cezary Janiszewski, Łukasz Kotras, Mateusz Król, Kacper Kuterski, Mateusz Przepióra, Jakub Stepień, Adam Szustak, Paweł Szustak, Michał Szymański, Krystian Wawrzeńczyk. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy. Opiekę nad uczniami sprawowały Panie: Barbara Burak i Joanna Ściegienna.