07 listopada 2018 22:03 | Aktualności

ZEBRANIE Z RODZICAMI

W dniu 7 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się zebranie Rodziców. W pierwszej - ogólnej części dyrektor szkoły Zbigniew Kowalczyk powitał wszystkich obecnych, podziękował za przybycie. Na początku dyrektor podziękował Rodzicom za pomoc przy organizacji uroczystości stulecia szkoły i nadania imienia.
Następnie przedstawił Rodzicom szczegóły projektu „Odpowiedzialny Uczeń”, wdrażanego w tym roku w naszej szkole. Projekt dotyczy wszystkich uczniów klas I-VIII, którzy będą realizowali zajęcia wyrównawcze oraz rozwijające kompetencje z poszczególnych przedmiotów, m.in. z jęz. angielskiego, zajęć komputerowych, matematyki, przyrody i z języka hiszpańskiego.
Dyrektor podziękował Panu Michałowi Pękali Burmistrzowi Miasta i Gminy Radoszyce za pomoc w pozyskaniu środków finansowych z Ministerstwa Edukacji Narodowej na zakup pomocy dydaktycznych. Szkoła nasza otrzymała na ten cel ponad 52 tysiące złotych. Wato przypomnieć także, że placówka nasza jeszcze w tym roku otrzyma nowe komputery do pracowni informatycznej.

Dyrektor zwrócił również uwagę na postępy uczniów w nauce oraz ich zachowanie w czasie lekcji i przerw. Po zebraniu ogólnym Rodzice udali się na spotkanie z wychowawcami klas, aby omówić sprawy klasowe oraz dopełnić formalności związanych z projektem „Odpowiedzialny uczeń”.

Źródło zdjęcia: https://sp4reda.pl/blog/2018/01/23/zebranie-z-rodzicami/

ZEBRANIE Z RODZICAMI