16 listopada 2018 21:30 | Aktualności

WYJAZD UCZNIÓW KLAS IV-VIII DO KINA W KIELCACH

W tym roku  św. Mikołaj odwiedził uczniów naszej szkoły troszeczkę wcześniej. Coroczny prezent mikołajkowy od rodziców, czyli wyjazd do kina „Helios” w Kielcach odbył się w piątek, 16 listopada. Uczniowie klas IV-VI zdecydowali się na obejrzenie filmu fantasy zatytułowanego „Zegar Czarnoksiężnika” stworzonego na podstawie książki dla dzieci „Luis Barnavelt i Zegar Czarnoksiężnika”. Opowiada on o niezwykłych przeżyciach chłopca, który trafia do posiadłości wuja, gdzie czekają go niecodzienne przygody. Opiekunami klas były wychowawczynie: p. Barbara Burak, p. Barbara Janus i p. Anna Majchrzak.

Klasy VII i VIII obejrzały projekcję znanej, najnowszej komedii „Planeta Singli 2” z udziałem aktorów takich jak Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Piotr Głowacki czy Tomasz Karolak. Opiekunami klas były wychowawczynie: p. Krystyna Kowalczyk i p. Joanna Ściegienna.

Po opuszczeniu sal kinowych wszyscy udali się do restauracji  McDonald’s na posiłek.

Kierownikiem wycieczki była p. Barbara Burak.

WYCIECZKA DO KIELC