26 listopada 2018 21:56 | Aktualności

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

,,Misie lubią dzieci – dzieci lubią misie”

W dniu 26 listopada dzieci z naszego oddziału przedszkolnego świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego  pluszaka.  Przybyły misie małe, duże, białe, brązowe, różowe… A każdy był piękny i wyjątkowy. Zabawę rozpoczęliśmy od przywitania dzieci z ich przyjaciółmi – misiami.  Dzieci poznały historię święta, zapoznały się z wyglądem i trybem życia niedźwiedzi, słuchały wierszy i opowiadań o misiach; przypomnieliśmy sobie ulubionych bohaterów literackich takich jak: Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Coralgol. Przedszkolaki, uczestniczyły w zabawach dydaktyczno-ruchowych, tanecznych, z radością opowiadały o swoich ukochanych przytulankach. Na koniec wykonały plakat ,,Misia”.

Dzień Pluszowego Misia dostarczył naszym milusińskim mnóstwa pozytywnych wrażeń, radości i wspólnej zabawy.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM