26 listopada 2018 21:58 | Aktualności

APEL POŚWIĘCONY PRAWOM DZIECKA

Nasi uczniowie już po raz kolejny zorganizowali apel, przypominający wszystkim zebranym o Ogólnopolskim Dniu Praw Dziecka. Uczniowie klas I, II oraz przedstawiciele klas IV i V pod kierunkiem p. Anny Majchrzak wyrecytowali rymowane, żartobliwe  wierszyki nt. swoich praw, czyli m.in. prawa to tolerancji, do życia w rodzinie, do swobody myśli i wyrażania uczuć, do życia bez przemocy i poniżania. Zaprezentowali również wiersz „Prawem dziecka zabawa…”, mówiący o tym, że uczniowie oprócz wielu praw mają również obowiązki, o których nie należy zapominać.

APEL POŚWIĘCONY PRAWOM DZIECKA