28 listopada 2018 20:06 | Aktualności

WYJAZD UCZNIÓW NA MECZ PIŁKI RĘCZNEJ

27 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły z klas VII -VIII pojechali na mecz piłki ręcznej PGE. Vive Kielce - Energa Wybrzeże Gdańsk, który rozgrywany był w Hali Legionów w Kielcach. Nasi uczniowie kulturalnie dopingowali drużynie Vive Kielce oraz drużynie z Gdańska, byli zadowoleni, że mogą na żywo oglądać swoich idoli. Po zakończeniu meczu wszyscy uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z całą drużyną PGE.Vive Kielce. Mecz mogliśmy oglądać na żywo dzięki hojności pana Karola Lesiaka, który ufundował naszym uczniom bilety na mecz. Opiekę w czasie wycieczki na mecz sprawowały panie: Barbara Burak i Joanna Ściegienna.

WYJAZD NA MECZ PIŁKI SIATKOWEJ