04 grudnia 2018 16:28 | Aktualności

UDZIAŁ UCZNIÓW W POWIATOWYM KONKURSIE PIOSENKI "SCENA 2018"

W piątek w Miejsko - Gminnym Domu Kultury w Końskich miał miejsce XXII Konecki Przegląd Form Estradowych „SCENA 2018”. Naszą  szkołę w konkursie piosenki reprezentowali następujący uczniowie: Natalia Szustak i Michał Gorzelak w kategorii klas I-III w piosence pt. ,,Co może mały człowiek” oraz Zuzanna Maciążek  uczennica klasy szóstej w piosence pt. ,,Kraj miłości”. W konkursie odnieśliśmy sukces, ponieważ jedną z Laureatek, która wystąpi w Koncercie Finałowym 7 grudnia została Zuzanna Maciążek.

Uczniowie  przygotowywali się do występu  pod kierunkiem nauczycielki  Krystyny Kowalczyk.

O tym kto wygra w poszczególnych kategoriach przekonamy się na Koncercie Finałowym, który odbędzie się w piątek, 7 grudnia o godzinie 17.00 w Miejsko - Gminnym Domu w Końskich.  A dziś cieszymy się sukcesem Zuzi, która przeszła do Finału i składamy jej serdeczne gratulacje.Uśmiech

UDZIAŁ UCZNIÓW W POWIATOWYM KONKURSIE PIOSENKI "SCENA 2018"