10 grudnia 2018 22:08 | Aktualności

MIKOŁAJKOWA SPARTAKIADA W GRODZISKU

7 grudnia 2018 r. odbyła się XI Mikołajkowa Międzyszkolna Spartakiada w Grodzisku. W zawodach udział wzięły wszystkie szkoły z terenu miasta i gminy Radoszyce. Uczniowie rywalizowali w 7 konkurencjach sportowych. Uczniowie naszej szkoły sprawdzili się najlepiej w piłce koszykowej i kręglach, a w unihokeju zajęli po zaciętej walce II miejsce. Drużynowo Szkoła Wilczkowice zajęła IV miejsce. Reprezentanci naszej szkoły to: Kamil Mączyński, Krzysztof Zbróg, Oskar Kuterski, Konrad Usnarski, Marlena Szmit, Daria Studzińska, Anna Pakuła c. Piotra, Daniel Janus, Sebastian Dębski, Jakub Kuterski, Kamil Szustak, Anna Pakuła c. Andrzeja, Mateusz Bednarczyk, Adam Janus, Hubert Szustak. Do poszczególnych konkurencji uczniów przygotowywała pani Barbara Burak.

MIKOŁAJKOWA SPARTAKIADA W GRODZISKU