13 grudnia 2018 21:39 | Aktualności

FILHARMONIA ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

"HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA" pod takim tytułem odbył się 13 grudnia w naszej szkole koncert Filharmonii Świętokrzyskiej. Na sali zgromadziła się cała społeczność szkolna aby wysłuchać muzyki oraz śpiewu kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów.
Artyści przedstawili opowieść o zimowych pejzażach w muzyce, przygotowaniach do świąt oraz zaprosili uczniów do wspólnego kolędowania. Występom towarzyszyła gitara elektryczna, którą uczniowie mogli posłuchać oraz poznać jej różne sposoby wydobywania dźwięku. Koncert wprowadził nas w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

FILHARMONIA ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE