Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

13 grudnia 2018 21:39 | Aktualności

FILHARMONIA ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

"HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA" pod takim tytułem odbył się 13 grudnia w naszej szkole koncert Filharmonii Świętokrzyskiej. Na sali zgromadziła się cała społeczność szkolna aby wysłuchać muzyki oraz śpiewu kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów.
Artyści przedstawili opowieść o zimowych pejzażach w muzyce, przygotowaniach do świąt oraz zaprosili uczniów do wspólnego kolędowania. Występom towarzyszyła gitara elektryczna, którą uczniowie mogli posłuchać oraz poznać jej różne sposoby wydobywania dźwięku. Koncert wprowadził nas w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Przeczytano: 228 razy. Wydrukuj|Do góry

FILHARMONIA ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE