30 grudnia 2018 15:44 | Aktualności

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W dniu 16 grudnia 2018r. przed kościołem w Wilczkowicach zorganizowany został kiermasz ozdób i kartek bożonarodzeniowych. Uczniowie i ich rodzice z zaangażowaniem wykonali piękne bombki, choinki, stroiki i kartki świąteczne, które nabyć mogli zainteresowani mieszkańcy. Dochód ze sprzedanych ozdób wyniósł 406,50 zł. Zebrana kwota została wpłacona na konto Rady Rodziców. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie kiermaszu była p. Wiesława Zbróg. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję oraz uczniom kl. VII i VIII za pomoc w sprzedaży świątecznych ozdób.

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY