30 stycznia 2019 15:21 | Aktualności

REKRUTACJA DO SZKOŁ PONADPODSTAWOWYCH

W czasie spotkania z rodzicami uczniów klasy VIII dyrektor poinformował rodziców o terminach przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok 2019/2020 dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej do szkół ponadpodstawowych. Poinformował także zebranych, że dokładne informacje na ten temat są umieszczone na stronie internetowej szkoły. Wszelkie informacje na temat rekrutacji można uzyskać także od wychowawczyni klasy