30 stycznia 2019 21:12 | Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

30 stycznia 2019 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klasy 0. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Część artystyczną przygotowała p. Magdalena Oko. Uczniowie swój występ rozpoczęli układem tanecznym. Zaprezentowali się również w recytacji wierszy. Występ wzbogaciły pięknie zaśpiewane piosenki. Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem 100 lat oraz wręczeniem drobnych upominków wykonanych przez wnuczęta. Następnie głos zabrał pan Dyrektor Zbigniew Kowalczyk, który wskazując na ogromną rolę dziadków w wychowaniu dzieci i ich szczególne miejsce w rodzinie, złożył wszystkim zgromadzonym gościom życzenia i podziękował za przybycie. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM