31 stycznia 2019 14:26 | Aktualności

ZABAWA CHOINKOWA

31 stycznia był dniem wyjątkowym dla naszych uczniów. W tym dniu odbyła się bowiem „choinka szkolna”. „Choinka” w naszej szkole jest imprezą integrującą całą społeczność. Zarówno ci zupełnie mali, jak i ci nieco więksi czekali z utęsknieniem na bal choinkowy. Program tegorocznej imprezy był bardzo zróżnicowany. Rada Rodziców zajęła się organizacją zabawy, a opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy. Zabawa podzielona została na dwie części. Od godz. 9.00 do 11.00 pięknie udekorowana sala gimnastyczna wypełniła się najmłodszymi miłośnikami tańca i dobrej zabawy, czyli zerówkowiczami i klasami I - III. Grupy te bawiły się przez dwie godziny. Kostiumowy bal karnawałowy zgromadził dobre wróżki, piękne księżniczki, pszczółki, nie zabrakło również policjantów i rycerzy. Najmłodsi uczestniczyli w różnych konkursach.

Doskonały nastrój dopisywał również uczniom  klas IV-VIII, którzy  szaleli na parkiecie od godz. 11.00 do 14.00. W trakcie zabawy prowadzący DJ i pani Natalia zapraszali uczestników do wielu zabaw i konkursów. Starsi uczniowie większą wagę przykładali do dobrej muzyki, tańca i towarzyskich pogawędek. W świetlicy na wszystkich uczniów czekał słodki poczęstunek w postaci pączka, ufundowany przez szkołę. W trakcie imprezy uczniowie dedykowali swoim wychowawcom piosenki oraz sobie nawzajem. Wszyscy świetnie się bawili.

Dziękujemy Radzie Rodziców za współpracę i współudział w organizacji tej zabawy.

ZABAWA CHOINKOWA