11 lutego 2019 20:24 | Aktualności

MIEJSKO - GMINNE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu 11 lutego 2019 r. na hali sportowej w Radoszycach odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców z terenu Miasta i Gminy Radoszyce. Uczniowie podzieleni byli na kategorie wiekowe oraz na kategorie dziewcząt i chłopców. Udział w mistrzostwach wzięły wszystkie szkoły z terenu Miasta i Gminy Radoszyce.
W kategorii dziewcząt starszych uczennice naszej szkoły klas VII-VIII zajęły II miejsce, dziewczęta młodsze klas IV-VI również zajęły II miejsce. Natomiast chłopcy z naszej szkoły w kategorii klas VII-VIII zajęli IV miejsce a z klas IV-VI po zaciętej walce zajęli II miejsce. Szkołę Podstawową w Wilczkowicach im. św. Jana Pawła II  reprezentowali: Anna Pakuła(c. Piotra), Kinga Przybyłowicz, Klaudia Mazur, Natalia Mazur, Adam Janus, Daniel Janus, Kamil Szustak, Bartosz Gładych, Kazimierz Słaboń.

Do zawodów uczniów przygotowywała p. Barbara Burak.

MIEJSKO - GMINNE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM