14 lutego 2019 22:01 | Aktualności

WALENTYNKI

14 lutego w naszej szkole obchodzone były Walentynki - dzień, w którym obdarowujemy się prezencikami, kartkami czy też słodkimi serduszkami. Zwyczaj walentynkowy już na dobre zakorzenił się u nas. Wszędzie były rozwieszone walentynkowe dekoracje, przygotowane przez p. Magdalenę Oko, które oddawały romantyczny nastrój tego niezwykłego święta. Każdy z uczniów miał możliwość tego dnia przesłać wybranej osobie walentynkę z wyrazami przyjaźni, koleżeństwa bądź miłości.

Wychowawcy klas V-VIII zorganizowali: konkurs piosenek o miłości a także konkurs recytatorski. Wszyscy chętni uczniowie mogli zaprezentować swój wybrany utwór muzyczny o tematyce miłosnej oraz wyrecytować wiersze. Wśród najlepszych uczniów przyznano miejsca oraz nagrody.

W kategorii klas 0-III wyniki konkursu piosenki były następujące:

I –miejsce - Katarzyna Zbróg z kl. II

II- miejsce – oddział przedszkolny

III miejsce - Natalia Szustak z kl. I

W kategorii klas IV-VIII wyniki konkursu były następujące:

I miejsce - Natalia Mazur kl. V

II miejsce - Paweł Janiszewski kl. IV

III miejsce - Maria Szcześniak kl.VI

W konkursie recytatorskim wyniki były następujące:

I miejsce – Kamil Szustak kl. VII

II miejsce – Bartosz Gładych kl. VI

III miejsce - Paweł Szustak kl. IV

Zwycięzcom gratulujemy!Uśmiech

Samorząd Uczniowski zorganizował zabawne konkursy oraz Pocztę walentynkową, aby wszystkie dowody sympatii dotarły do adresatów. Panowała niezwykła atmosfera. Cały dzień okazał się dniem pełnym wrażeń i radości.

WALENTYNKI