25 lutego 2019 22:32 | Aktualności

MIEJSKO - GNINNE ZAWODY W MINI PIŁKĘ SIATKOWĄ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 20.02.2019 r. w miejsko - gminnej hali sportowej w Radoszycach odbyły się zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców rocznik 2006 i młodsi. Udział wzięły wszystkie szkoły z terenu Miasta i Gminy Radoszyce. Nasi uczniowie grali wspaniale, chłopcy zajęli I miejsce, natomiast dziewczęta II miejsce, obie drużyny zakwalifikowały się do zawodów powiatowych, które odbędą się w Fałkowie. Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach to: Natalia Mazur, Angelika Szustak, Paulina Dębska, Julia Filipowicz, Elżbieta Kotras, Klaudia Mazur, Karolina Studzińska, Daria Janus, Maria Szcześniak. Reprezentacja chłopców: Łukasz Podstawka, Łukasz Kotras, Kazimierz Słaboń, Krystian Wawrzeńczyk, Konrad Usnarski, Mateusz Stępień, Bartosz Gładych, Michał Król i Kamil Szustak.

Opiekę nad uczniami sprawowała p. Barbara Burak.

MIEJSKO - GNINNE ZAWODY W MINI PILKE SIATKOWA DZIEWCZAT I CHLOPCOW