Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

25 lutego 2019 23:14 | Aktualności

UCZNIOWIE KLASY VII W URZĘDZIE MIASTA I GMINY RADOSZYCE

Z wizytą w Urzędzie Miasta i Gminy Radoszyce

W dniu 18 lutego 2019r. uczniowie klasy VII wraz wychowawczynią Krystyną Kowalczyk spotkali się w Urzędzie Miasta i Gminy w Radoszycach z Panem Burmistrzem Michałem Pękalą. Spotkanie odbyło się na sali konferencyjnej, podczas którego uczniowie poznali strukturę organizacyjną i zakresy działania poszczególnych referatów urzędu. Pan Burmistrz nawiązał z młodzieżą doskonały kontakt. Opowiedział uczniom o sobie oraz o zasadach funkcjonowania urzędu i samorządu.

Na spotkaniu obecni byli także: Zastępca Burmistrza - Grzegorz Pakuła, Jolanta Fidos - Skarbnik Gminy, Ewelina Ptak - Kierownik Centrum Usług Wspólnych, Agniszka Pikuła - Kierownik Referatu Promocji i Spraw Społecznych, Mariusz Borowski - Kierownik Referatu Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Opowiedzieli oni uczniom w bardzo przystępny sposób o swojej pracy i o tym, za co są odpowiedzialni.

Uczniowie dowiedzieli się na czym polega przedsiębiorczość a także jakie sprawy można załatwić w urzędzie miasta. Dzieci na spotkaniu zadawały pytania burmistrzowi i towarzyszącym mu osobom, na które otrzymali wyczerpujące odpowiedzi. Wizyta przebiegała w bardzo ciepłej i miłej atmosferze. Uczniowie na koniec spotkania podziękowali Panu Burmistrzowi za zaproszenie oraz bardzo interesujące spotkanie. Wszystkie dzieci otrzymały od Pana Burmistrza słodki poczęstunek.

Przeczytano: 153 razy. Wydrukuj|Do góry