Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

04 marca 2019 12:42 | Aktualności

UDZIAŁ UCZNIÓW W II TURNIEJU SZACHOWYM

W dniu 2 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Turnieju Szachowym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kłucku. Naszą placówkę reprezentowali: Karina Molasy, Katarzyna Zbróg, Maksymilian Wawrzeńczyk z  kl. II oraz Mikołaj Kabała z kl. III. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Szachy - od setek lat są najlepszą wśród gier planszowych. Wymagają od graczy maksymalnej koncentracji. Zmuszają do intensywnego myślenia i przewidywania kolejnych posunięć. Gra w szachy to najlepszy trening dla umysłu nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Opiekę nad uczniami sprawowała p. Wiesława Zbróg.

Przeczytano: 158 razy. Wydrukuj|Do góry

II TURNIEJ SZACHOWY