04 marca 2019 12:42 | Aktualności

UDZIAŁ UCZNIÓW W II TURNIEJU SZACHOWYM

W dniu 2 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Turnieju Szachowym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kłucku. Naszą placówkę reprezentowali: Karina Molasy, Katarzyna Zbróg, Maksymilian Wawrzeńczyk z  kl. II oraz Mikołaj Kabała z kl. III. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Szachy - od setek lat są najlepszą wśród gier planszowych. Wymagają od graczy maksymalnej koncentracji. Zmuszają do intensywnego myślenia i przewidywania kolejnych posunięć. Gra w szachy to najlepszy trening dla umysłu nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Opiekę nad uczniami sprawowała p. Wiesława Zbróg.

II TURNIEJ SZACHOWY