Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

08 marca 2019 12:13 | Aktualności

UDZIAŁ UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2019 r.

W dniu 07.03.2019 roku w Szkole Podstawowej w Radoszycach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  Młodzież zapobiega pożarom.  

W eliminacjach uczestniczyła młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Radoszyce. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych, rozwiązując test wyboru. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu ratownictwa przedmedycznego, znajomością przepisów przeciwpożarowych, znajomością rodzajów samochodów używanych podczas działań ratowniczych i ich specjalistycznego wyposażenia oraz nazewnictwa strażackiego.

Z naszej szkoły uczestniczyło pięciu uczniów: 

w I grupie wiekowej (klasy I – VI szkoły podstawowe)

- Gładych Bartosz,

- Szustak Adrian,

w II grupie wiekowej (klasy VII – VIII szkoły podstawowe i klasy III gimnazja)

-Dębski Sebastian,

- Mączyński Kamil,

- Basiak Bartłomiej.

W eliminacjach gminnych zajęli następujące miejsce: 

I grupie wiekowej (klasy I – VI szkoły podstawowe):

II miejsce – Szustak Adrian,

III miejsce – Gładych Bartosz,

w II grupie wiekowej (klasy VII – VIII szkoły podstawowe i klasy III gimnazja):
I miejsce – Dębski Sebastian,
II miejsce – Mączyński Kamil.

Wszyscy uczestnicy eliminacji gminnych otrzymali  dyplomy i gadżety. Trzech uczniów (Dębski Sebastian , Mączyński Kamil, Szustak Adrian) będzie reprezentowało szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się  29 marca 2019  roku.

 Zródło zdjęcia: osppowiat.pl

Przeczytano: 206 razy. Wydrukuj|Do góry