08 marca 2019 12:14 | Aktualności

AKADEMIA Z OKAZJI DNIA KOBIET

Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania PANIOM, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny. Choć niekiedy trudno się panom do tego przyznać, to jednak zdają sobie sprawę, że świat bez kobiet byłby smutny, nudny i nijaki.
Co roku w naszej szkole Święto Pań obchodzi się z niezwykłym rozmachem. Tak też było i tym razem. Najpierw w klasach chłopcy wręczyli kwiaty i upominki swoim wychowawczyniom i koleżankom. Następnie uczniowie klas IV-VIII pod opieką wychowawców świetlicy przygotowali program artystyczny będący ukłonem w stronę wszystkich pań. Na scenie nie zabrakło układów tanecznych, w których pojawili się uczniowie klasy V pod kierunkiem p. Krystyny Kowalczyk oraz klasy I pod kierunkiem p. Joanny Staciwy. Później w scence kabaretowej uczniowie pokazali ciekawe relacje między bratem i nastoletnią siostrą. Zgromadzeni mogli usłyszeć piosenki Alicji Majewskiej Być kobietą w wykonaniu Julii Zbróg, Czerwonych Gitar Kto za Tobą w szkole ganiał w wykonaniu Pawła Janiszewskiego i Bartosza Gładycha oraz Anny Jantar Baju baj w wykonaniu Zuzanny Maciążek. Na koniec dla Pań zabrzmiało gromkie Sto lat, a każda kobietka i kobieta otrzymała symbolicznego kwiatka.

Z okazji Dnia Kobiet, Samorząd Uczniowski przeprowadził w naszej szkole Plebiscyt na Najsympatyczniejszą Dziewczynę. W głosowaniu brali udział sami chłopcy. W tym roku szkolnym w kategorii klas 0-III tytuł Najsympatyczniejszej zdobyła Wioletta Szustak z oddziału przedszkolnego, natomiast w kategorii klas IV- VIII Klaudia Mazur z klasy VI.

Gratulujemy :) Samorząd Uczniowski

AKADEMIA Z OKAZJI DNIA KOBIET