07 kwietnia 2019 17:20 | Aktualności

PODSUMOWANIE AKCJI "GÓRA GROSZA"

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w zbiórce Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Jej celem było zebranie funduszy na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwał Samorząd Uczniowski.

W tegorocznej edycji najwięcej monet zebrali uczniowie klasy VII.

Łączna suma środków pieniężnych wyniosła w tym roku aż 225,49 .

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki.

Żrodło zdjęcia: sp30.olsztyn.pl