07 kwietnia 2019 17:22 | Aktualności

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI O ZDROWIU

Kolejny Powiatowy Konkurs Piosenki o Zdrowiu za nami. Celem imprezy jest połączenie atmosfery zabawy z akcją rozpowszechniania i popularyzacji treści prozdrowotnych. W tym roku w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich naszą szkołę reprezentowali w kategorii klas I-IV Igor Pakuła, uczeń klasy I (Piosenka o Dinku) oraz w kategorii klas V-VIII Zuzanna Maciążek i Maria Szcześniak, uczennice klasy VI (dziewczęta same napisały tekst do piosenki  Łowcy Gwiazd). Zuzanna Maciążek i Maria Szcześniak otrzymały wyróżnienie. Wszyscy uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy, a zwyciężczynie dodatkowo nagrody rzeczowe. Uczniów do występu przygotowywała p. Anna Majchrzak.

Naszym artystom gratulujemy odwagi, umiejętności wokalnych oraz ciekawych pomysłów, a rodzicom dziękujemy za dowiezienie uczniów na konkurs.

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI O ZDROWIU