28 maja 2019 22:38 | Aktualności

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS IV-VIII DO PARKU TRAMPOLIN I LISOWA

Dnia 28 maja 2019 r. uczniowie klas IV-VIII z okazji Dnia Dziecka wybrali się na wycieczkę. Pierwszą atrakcją dnia były trampoliny w kieleckim parku rozrywki FlySky. Zabawa rozpoczęła się od rozgrzewki przeprowadzonej pod okiem instruktora. Następnie nasi uczniowie skorzystali z takich atrakcji jak: zbijak, kosze do wsadu, koszykówka w klatce, poduszka powietrzna, baseny z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, ścieżki trampolinowe. Po godzinnej, wyczerpującej zabawie przyszedł czas na następną niespodziankę-wizytę w zoo Leśne Zacisze. Z uśmiechniętymi buziami i dopisującą pogodą uczniowie mogli podziwiać tamtejsze okazy m.in.: wielbłądy, alpaki, antylopy, lamy, strusie, przepiękne pawie i bażanty. Atrakcją okazał się również świetny plac zabaw, z którym ciężko się było rozstać. Kierownikiem wycieczki była Barbara Burak, opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy klas IV-VIII.

WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS IV-VIII DO PARKU TRAMPOLIN I LISOWA