02 czerwca 2019 22:20 | Aktualności

KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM

W dniu 30. 05. 2019 r. nasi uczniowie wzięli udział w III Międzyszkolnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem  CZYTAM – WIEM - ROZUMIEM  w Szkole Podstawowej w Kłucku.

Michał Król z klasy VI zajął I miejsce, natomiast Mateusz Stępień, również z klasy VI, uplasował się na miejscu II. Nauczycielem języka polskiego tych uczniów jest Zbigniew Kowalczyk. Opiekunem chłopców na konkursie była Barbara Janus.

Dziękujemy Kierownik Centrum Usług Wspólnych w Radoszycach pani Ewelinie Ptak  za udostępnienie busa szkolnego na wyjazd na konkurs.

Źródło zdjęcia: https://docplayer.pl/41499013-Rozumiem-co-czytam.html