02 czerwca 2019 22:26 | Aktualności

UDZIAŁ W II TURNIEJU ROWEROWO- BIEGOWYM

W dniu 31. 05. 2019 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Górnikach II Turniej Rowerowo - Biegowy Duathlon pod patronatem  Burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce Michała Pękali.  W zawodach udział wzięły wszystkie szkoły z terenu gminy Radoszyce. Nasza drużyna spisała się świetnie i po wspaniałej walce zdeklasowała rywali, zajmując I miejsce.

Otrzymaliśmy  piękny puchar i dyplom ufundowany przez koordynatora Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego pana Dariusza Kosa. Szkołę reprezentowali: Elżbieta Kotras, Karolina Studzińska, Kazimierz Słaboń i Kamil Szustak. Opiekę nad uczniami sprawowała Barbara Burak.

UDZIAŁ W II TURNIEJU ROWEROWO- BIEGOWYM