08 czerwca 2019 23:22 | Aktualności

KARTA ROWEROWA DLA UCZNIÓW KLASY IV

W  dniu 15. 05. 2019 r. uczniowie klasy IV pod opieką pani Barbary Burak przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. W komisji egzaminacyjnej znaleźli się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich w składzie: sierż. szt. Sylwia Soboń, sierż. szt. Grzegorz Michalczyk,  asp. Łukasz Morka, który zapoznał uczniów z warunkami uzyskania karty rowerowejUczniowie, aby pomyślnie zdać egzamin, musieli pokonać tor przeszkód, który wymagał od nich odpowiedniej koncentracji. Uzyskana podczas egzaminu teoretycznego i praktycznego wiedza  z pewnością pozwoli jego uczestnikom bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym. Wszyscy uczniowie pomyślnie zdali egzamin i uzyskali kartę rowerową. GRATULUJEMY!

Dziękujemy kierownik Centrum Usług Wspólnych w Radoszycach za udostępnienie busa na wyjazd uczniów.

Źródło zdjęcia: https://sp4pruszkow.edupage.org/text76/