08 czerwca 2019 23:29 | Aktualności

ZABAWA ÓSMOKLASISTÓW

Dnia 05. 06. 2019 r. w upalne popołudnie, w naszej szkole odbyła się zabawa ósmoklasistów, podczas której uczniowie klas VI-VIII świetnie bawili się przy znakomitej grze zespołu muzycznego  „ARKAN”.  Już od progu drzwi szkolnych dało się słyszeć dźwięki świetnej muzyki. Cała impreza zaczęła się odtańczeniem przez  uczniów klasy ósmej i reprezentantów klasy siódmej poloneza, który  poprzedzał zabawę uczniowską.

Mimo iż npoczątku młodzież stała pod ścianą i tylko nieliczne osoby tańczyły na parkiecie to i tak wspólnym tańcom nie byłokońca. Po kolejnym utworze do zabawy przyłączyli się dyrekcja, nauczyciele i rodzice. W czasie zabawy nie obyło się również bez dedykacji dla dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz koleżanek i kolegów.

W przerwie można było spróbować różnych pyszności, które przygotowali rodzice uczniów klasy ósmej.

Gdy zabawa dobiegała końca, uczniowie prosili Zespół muzyczny „ARKAN” o bisy. Pomimo że się odbyły,   jednak dla wielu to było i tak za mało, gdyż przedłużony czas zleciał dla uczestników momentalnie, co potwierdziło przysłowie, iż to co dobre, szybko się kończy.

O godzinie 21.15  wszyscy rozeszli się do domów z uśmiechem na ustach i z myślą, czy można to powtórzyć. To była świetna zabawa, której na pewno szybko nie zapomnimy.

Serdecznie podziękowania kierujemy w stronę dyrektora, nauczycieli i rodziców, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas zabawy. Rodzicom uczniów również dziękujemy za zorganizowanie poczęstunku.

Opiekunami  podczas zabawy tanecznej byli nauczyciele oraz rodzice uczniów.

ZABAWA ÓSMOKLASISTÓW