01 października 2019 22:16 | Aktualności

UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM DNIU GŁOŚNEGO CZYTANIA

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania - wrzesień 2019

Dzień ten w naszej szkole obfitował w liczne wydarzenia czytelnicze, które miały na celu: promocję czytelnictwa,  rozwijanie kompetencji czytelniczych oraz zapoznanie w ciekawy sposób dzieci i młodzieży  z tekstami wartościowymi literacko. Od kilku lat nasza szkoła włącza się w tę akcję, propagując głośne czytanie wśród uczniów i nauczycieli.

Do udziału w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania 2019 zaprosili organizatorzy: Zbigniew Kowalczyk, Barbara Janus, Wiesława Zbróg, Agnieszka Zielińska.

UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM DNIU GŁOŚNEGO CZYTANIA