Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

01 października 2019 22:17 | Aktualności

CHWILA ROZSTANIA...

W dniu 30 września zakończyła pracę w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach wieloletnia nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pani Marianna Szczepańska. Na korytarzu szkolnym podczas krótkiego apelu dyrektor Zbigniew Kowalczyk serdecznie podziękował pani Mariannie za ponad 39- letnią pracę na rzecz szkoły, serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Życzył delektowania się czasem wolnym na emeryturze i realizowania swoich marzeń i pasji, w dowód wdzięczności wręczając kosz kwiatów. Na ręce emerytki podziękowania złożyli również: Grono Pedagogiczne, Przewodniczący Rady Rodziców Dawid Zbróg, Samorząd Uczniowski: Oliwia Janus, Elżbieta Kotras i Bartłomiej Basiak, rodzice uczniów klasy IV oraz byli wychowankowie pani Marianny Szczepańskiej, obecnie uczniowie klasy VIII.

Na koniec cała społeczność szkolna odśpiewała tradycyjne Sto lat… .

Na dalsze lata życia niech mottem pozostaną dla Ciebie, Marysiu, słowa naszego patrona św. Jana Pawła II: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Przeczytano: 667 razy. Wydrukuj|Do góry

CHWILA ROZSTANIA...