07 października 2019 18:13 | Aktualności

TYDZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W dniach od 30. 09. do 04. 10. 2019 r.  obchodziliśmy w naszej szkole IX Światowy Tydzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym.

Poprzez wspólną zabawę nauczyciele matematyki  propagowali zasadność uczenia się tabliczki mnożenia. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, zachęciły do myślenia.

W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie klas III - VIII. Ekspertami tabliczki mnożenia zostali:

I miejsce : Kabała Mikołaj, Mączyński Kamil

II miejsce: Szustak Adrian

III miejsce Kurczyński Jakub

IV miejsce Szustak Paweł

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy zwycięzcom !!! Uśmiech

Organizatorami tegorocznej akcji byli nauczyciele matematyki: Anna Kasprzyk i Łukasz Kowalczyk.