25 października 2019 18:15 | Aktualności

NIEZWYKŁA LEKCJA PLASTYKI - KLASOWA SESJA ZDJĘCIOWA KLASY SIÓDMEJ

Niezwykła   lekcja  plastyki -   klasowa   sesja zdjęciowa klasy siódmej

Dobra fotografia to nie tylko zapis chwili, ale i unikalne zwierciadło człowieka. Potrafi uwiecznić niezwykłe piękno i zakląć w obraz wspaniałe emocje. Sformułowanie piękne zdjęcia może oznaczać dla każdego zupełnie coś innego. Możemy jednak przyjąć, że poza zachowaniem podstawowych zasad fotografowania, piękne czy udane ujęcia oznaczają umiejętność robienia zdjęć, które na długo zapadają w pamięć. Fotografowanie dzieci nie jest prostą sztuką - są one często nieśmiałe, nie umieją lub nie chcą pozować czy wręcz odwrotnie - przed aparatem celowo się wygłupiają. Dziś mogliśmy się przekonać, że uczniowie lubią się fotografować i jest to dla nich świetną zabawą, odskocznią od codziennych obowiązków. W ramach zajęć plastyki przeprowadziliśmy klasową sesję zdjęciową, która była super zabawą. Każde ujęcie zostało zrobione pod troskliwym okiem nauczycieli, w przemyślanych i omówionych wcześniej stylizacjach. Zdjęcia  utrwaliły chwile szalonych lat młodzieńczych, przynoszących  mnóstwo wspomnień, które powracają przy każdym spojrzeniu na fotografie!

Zajęcia przeprowadziły: Krystyna Kowalczyk, Wiesława Zbróg.

Zapraszamy do obejrzenia naszych fotografii.

sesja zdjęciowa