25 października 2019 18:18 | Aktualności

UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSIE "BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ"

Dnia 24 października 2019 roku w Stadnickiej Woli odbyły się powiatowe eliminacje do XIII Wojewódzkiego Konkursu  Bezpieczeństwo na piątkę. Wzięli w nich również udział uczniowie naszej szkoły: Paweł Szustak, Jakub Stępień i Adrian Szustak. Rywalizacja była wyrównana, wprawdzie zabrakło dla nas miejsca na podium, ale ucieszyło nas wyróżnienie naszej pracy plastycznej. Dziękujemy organizatorom konkursu za emocje, gospodarzom za wspaniałe przyjęcie oraz Burmistrzowi Miasta i Gminy Radoszyce panu Michałowi Pękali za ufundowane nagrody.

UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSIE "BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ"