10 listopada 2019 13:44 | Aktualności

UDZIAŁ W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY RADOSZYCE

W dniu 9.11.2019 r. w hali sportowej w Radoszycach odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce. Wzięły w nim udział wszystkie szkoły z terenu gminy Radoszyce. Każda mogła zgłosić dwie drużyny. Do rozgrywek przystąpiło 8 zespołów. Najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Antoniego Hedy -"Szarego" w Radoszycach, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Dobrzańskiego -"Hubal" w Kłucku, a miejsce trzecie i czwarte Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach. Reprezentanci naszej placówki spisali się bardzo dobrze, grali z dużym zaangażowaniem, nie szczędząc swoich sił. Turniej zorganizował Krzysztof Myśliwy, honorowymi gośćmi byli: Burmistrz Miasta i Gminy Radoszyce Michał Pękala, Wiceburmistrz Miasta i Gminy Radoszyce Grzegorz Pakuła, dyrektorzy szkół Zbigniew Kowalczyk i Sławomir Staciwa. Naszą szkołę reprezentowali: Adrian Szustak, Paweł Szustak, Kacper Kuterski, Mateusz Przepióra, Arkadiusz Studziński, Dawid Wielgus, Kazimierz Słaboń, Krystian Wawrzeńczyk, Łukasz Kotras, Mateusz Król, Adam Szustak, Jakub Stępień i Michał Szymański.

Opiekę nad uczniami sprawowała Barbara Burak.