20 listopada 2019 22:46 | Aktualności

WYJAZD NA MECZ PIŁKI RĘCZNEJ DO KIELC

W dniu 19 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły pojechali na mecz piłki ręcznej, który rozgrywany był w Hali Legionów w Kielcach. Nasi uczniowie kulturalnie dopingowali obydwu drużynom. Byli zachwyceni, że mogą na żywo oglądać swoich idoli. Mecz zakończył się zwycięstwem PGE VIVE Kielce. Mecz mogliśmy oglądać na żywo dzięki hojności pani Emilii Lesiak, która ufundowała  naszym uczniom bilety na mecz, a  pani kierownik Centrum Usług Wspólnych w Radoszycach Ewelina Ptak udostępniła nam szkolny autokar. Gorąco dziękujemy obu Paniom. Opiekę nad młodzieżą w czasie wyjazdu na mecz sprawowali p. Anna Majchrzak, p. Barbara Janus i p. Wiesław Soboń.

WYJAZD NA MECZ PIŁKI RĘCZNEJ DO KIELC