02 grudnia 2019 22:39 | Aktualności

APEL POŚWIĘCONY PRAWOM DZIECKA

Nasi uczniowie już po raz kolejny zorganizowali apel przypominający wszystkim zebranym o 30. rocznicy Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Uczniowie klasy VII Elżbieta Kotras i Michał Król odczytali zgromadzonym najważniejsze Prawa Dziecka  m. in. prawo to tolerancji, do życia w rodzinie, do swobody myśli i wyrażania uczuć, do życia bez przemocy i poniżania. Zaprezentowano została również piosenka Mam prawo do…, którą pięknie zaśpiewały Zuzanna Maciążek i Klaudia Mazur, mówiąca o tym, że dzieci oprócz wielu praw mają również obowiązki i nie należy o nich zapominać.

Apel przygotowała p. Barbara Burak.

APEL POŚWIĘCONY "PRAWOM DZIECKA'