02 grudnia 2019 22:43 | Aktualności

UDZIAŁ UCZNIÓW W PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNYM - SCENA 2019

Po raz 23 Miejsko – Gminny Dom Kultury w Końskich zaprosił szkoły podstawowe do udziału  w Koneckim Przeglądzie Form Estradowych Scena.  Naszą szkołę reprezentowali Paweł Janiszewski z kl. V oraz Zuzanna Maciążek z kl. VII. Występy wokalistów oceniało jury w składzie: Iza Lisowska – certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej, wokalistka, muzykoterapeutka, animator kultury, założycielka i instruktor wokalny Studia Piosenki TON w Miejskim Domu Kultury w Opocznie, reżyser wielu widowisk muzycznych, pomysłodawczyni i organizator Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Złoty Mikrofon 2019 odbywającego się w MDK w Opocznie; Joanna Kruszyńska – absolwentka studiów magisterskich ze specjalnością dyrygencką na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, współpracująca z wieloma chórami w Polsce i zagranicą oraz Maciej Wójcikowski - chórmistrz, saksofonista, certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej, na co dzień prowadzi chóry i zespoły wokalne w Państwowych Szkołach Muzycznych w województwie łódzkim, a także uczy śpiewu w Szkole Muzyki Rozrywkowej Ferment w Łodzi.

Trzeba przyznać, że poziom występów był bardzo wysoki. Nasi uczniowie dzielnie walczyli  o to, aby dostać się do finału. Popis na scenie był wspaniałym i niecodziennym  przeżyciem dla młodych wokalistów. Gratulujemy uczniom naszej szkoły  pięknego wykonania  przygotowanych utworów na koneckiej scenie.

Do występu uczniów przygotowywała p. Krystyna Kowalczyk.

Źródło zdjęcia: https://dkkonskie.pl/

SCENA 2019