02 grudnia 2019 22:44 | Aktualności

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

Z okazji mikołajek nasi uczniowie wraz z nauczycielami wybrali się do Kielc do kina Helios na trzy różne seanse filmowe. Najmłodsi, czyli klasy I, II oraz oddział przedszkolny. wybrali Krainę lodu. Nasi mali wielbiciele Elsy mogli dowiedzieć się, dlaczego urodziła się ona obdarzona magiczną mocą. Przy okazji poznali nowe losy bohaterów. Klasy III, IV, V i VII obejrzały kontynuację filmu opowiadającego historię Diaboliny, kiedyś dobrej i pięknej dziewczyny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej serce w kamień i skłoniła do rzucenia klątwy na księżniczkę Aurorę. Czarownica 2 kontynuuje tę opowieść, ukazując skomplikowane relacje pomiędzy Diaboliną a dorosłą już Aurorą. Wspólnie będą musiały zmierzyć się z silnymi przeciwnikami w walce o ocalenie wrzosowisk i żyjących na nich magicznych stworzeń. Klasy VI i VIII wybrały się na komedię dla dzieci i młodzieży pt. Jestem M. MisfitPewnego dnia rodzice głównej bohaterki zdecydowali się na powrót do Polski, wszystko się zmieniło. Julia musiała odnaleźć się w nowej szkole – Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodziła zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzyli paczkę wykluczonych.  Wycieczka była pięknym prezentem mikołajkowym od rodziców.

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA