18 grudnia 2019 22:39 | Aktualności

TURNIEJ WARCABOWY

W dniu 18 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się turniej o tytuł Szkolnego mistrza gry w warcaby pod patronatem Dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II Pana dr Zbigniewa Kowalczyka. Do turnieju przystąpiło 36 uczniów. Rozegrano go systemem pucharowym.

Zwyciężczynią i zdobywczynią tytułu Szkolnego mistrza gry w warcaby 2019/2020 została Karolina Studzińska, uczennica klasy siódmej. Przyznano dwie równorzędne nagrody za zdobycie drugiego miejsca dla Kamila Szustaka z kl. VIII i Kacpra Staciwy z kl.VI. Trzecie miejsce zajął Hubert Szustak z kl. VIII.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy i życzymy sukcesów.

Źródło zdjęcia: https://edusklep.pl/warcaby-drewniane.html