21 grudnia 2019 22:41 | Aktualności

WSPÓLNA WIGILIA

Po występach naszych młodych artystów przyszła kolej na coroczną, wspólną wigilię. Spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od odczytania fragmentu Pisma Św. W tym roku zrobił to nasz uczeń Kamil Mączyński. Następnie ksiądz proboszcz Przemysław Ilnicki skierował słowo do wszystkich zebranych na sali, po czym uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście zasiedli do wspólnej wieczerzy poprzedzonej łamaniem się opłatkiem. Serdecznie dziękujemy pani kucharce Marzannie Bieleckiej oraz paniom Agnieszce Maciążek i Annie Szustak za trud włożony w przygotowanie potraw. Wigilia szkolna wprawiła nas w miły, rodzinny i świąteczny klimat Bożego Narodzenia.

„Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc.

Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole.

Wigilia to przepiękny czas,

Bożonarodzeniowy czas,

Gdy siedzimy wszyscy w kole...”

WSPÓLNA WIGILIA