22 maja 2020 15:18 | Aktualności

KONKURS

W dniu 27 kwietnia 2020r. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego ogłosił konkurs pn. „dobry bo polski dobry bo świętokrzyski”,który jest skierowany do dzieci  i młodzieży, ale pośrednio również do rodziców i opiekunów. Wydarzenie objęła patronatem honorowym Poseł na Sejm RP oraz wiceminister sportu Pani Anna Krupka.
Ideą konkursu jest zwiększenie zainteresowania regionalnymi produktami, wzmocnienie tożsamości regionalnej oraz podniesienie poziomu wiedzy na temat Świętokrzyskiego, jego historii oraz obecnego potencjału rozwojowego  naszego województwa.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej prezentującej wybrany produkt z regionu świętokrzyskiego oraz udokumentowanie za pomocą zdjęć trzech etapów jej wykonywania: przygotowania materiałów, pracy w trakcie wykonania oraz efektu końcowego. Fotografie prac należy opublikować na własnym profilu społecznościowym Facebook (w przypadku osoby powyżej 13 roku życia) lub na profilu rodzica/opiekuna prawnego i oznaczyć hasztagami: #dobrybopolski oraz #dobryboświętokrzyski. Formularz zgłoszeniowy oraz screen zamieszczonego na Facebooku postu należy również przesłać mailem na adres konkurs@sejmik.kielce.pl w terminie do 30 czerwca br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Informacje na temat konkursu są dostępne na stronie internetowej urzędu marszałkowskiego www.swietokrzyskie.pro (w zakładce Konkursy) lub pod nr tel. 41 342 13 67.

Źródło zdjęcia: http://jeziora.com.pl/blog/oglaszamy-otwarty-konkurs-fotograficzny-powietrzu-wodzie-ladzie-ptaki-regionu-wjm-iv/