Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

02 czerwca 2020 07:51 | Aktualności

NIETYPOWA LEKCJA JĘZYKA POLSKIEGO

Kochani, jutro o godzinie 14.00 będą dla Was specjalne zajęcia związane z egzaminem ósmoklasisty z języka polskiego. Zalecam obejrzenie i uważne wysłuchanie. Na zajęciach wtorkowych jeszcze o tym porozmawiamy. Przesyłam link https://liblink.pl/ayXudRpYeL

W dniu 02. 06. 2020 uczniowie klasy VIII wzięli udział w nietypowej lekcji języka polskiego z Nową Erą. Zajęcia prowadziła pani Joanna Kostrzewa. W trakcie webinarium  omówiono typowe trudności, z którymi mogą się zetknąć uczniowie podczas egzaminu ósmoklasisty, zostały przeanalizowane zestawy zadań  udostępnione  w dniu 25 maja przez  wydawnictwo jako materiał powtórkowy na ostatniej prostej.

Link www.nowaera.pl/egzaminosmoklasisty/jezykpolski#prosty-tekst-dokumenty).  Prowadząca udzieliła wskazówek, jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia podczas egzaminu i jak sprawnie uporać się z zauważonymi brakami. Przypomniała także, o czym warto pamiętać na chwilę przed egzaminem i w dniu egzaminu. Materiał jest dostępny na  yt,  jeśli  ktoś chciałby zobaczyć jeszcze raz.

Link  https://liblink.pl/ayXudRpYeL

Źródło zdjęcia: https://pl.pinterest.com/pin/464152305337680514/

Przeczytano: 140 razy. Wydrukuj|Do góry