09 czerwca 2020 21:53 | Aktualności

DRUGIE MIEJSCE KATARZYNY ZBRÓG W KONKURSIE "BEZPIECZNIE NA WSI"

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego 9 stycznia zainaugurowała dziesiątą - jubileuszową edycję konkursu plastycznego dla dzieci Bezpiecznie na wsi. Został on skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich.

Jego celem  było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz  i miała zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym rolników, związanych z obecnością zwierząt w gospodarstwach rolnych. W kategorii klas 0-III uczennica klasy trzeciej Katarzyna Zbróg na etapie powiatowym zajęła drugie miejsce. Gratulujemy sukcesu.