11 czerwca 2020 16:24 | Aktualności

PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM

W 2020 roku obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom przypadały na okres od 30 maja (sobota) do 7 czerwca (niedziela). Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to coroczna akcja przeprowadzana w pierwszym tygodniu czerwca przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. W bardzo nietypowy sposób odbył się on w tym roku w naszej szkole zdalnie. Rodzice czytali swoim pociechom i tym małym, i tym większym. Niektórzy przesłali zdjęcia.

Nie ma lepszego daru dla dziecka niż poświęcony mu przez bliskich czas. A najlepiej wykorzystać go na wspólne czytanie!

Zachęcamy wszystkich rodziców do przyjęcia zobowiązania, że będą dzieciom codziennie czytać. 20 minut dziennie, codziennie!