18 czerwca 2020 09:35 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Drodzy Uczniowie

Szanowni Rodzice i Nauczyciele

W trosce o bezpieczeństwo Uczniów, Rodziców i  Pracowników szkoły tegoroczne zakończenie roku szkolnego w dniu 26 czerwca 2020 r. będzie miało inny przebieg niż każdego roku. Podobnie jak w innych szkołach nie będzie uroczystej akademii.

Odbiór świadectw odbędzie się w następującym porządku:

8.00 – oddział przedszkolny i klasa I

8.15 – klasa II i III

8.30 – klasa IV i V

8.45 – klasa VI

O godzinie 9.00 odbędzie się pożegnanie Uczniów klasy VIII.

Na tę godzinę zapraszam Uczniów klasy VIII i VII oraz Nauczycieli i Rodziców.

Odbiór wszystkich świadectw jest przewidziany na placu szkolnym.

Uczniowie, którzy nie będą mogli odebrać świadectwa o wyznaczonej godzinie, mogą je  odebrać w dniu 26.06.2020 r. w godzinach od 10.00 do 12.00 lub w innym terminie po uzgodnieniu z dyrektorem poprzez kontakt: dyrektor@szkolawilczkowice.pl

Uczniowie klas I - VII mogą także odebrać świadectwa we wrześniu następnego roku szkolnego.

W czasie pobytu na terenie szkoły proszę mieć założoną maseczkę!

Msza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w niedzielę 28 czerwca. W imieniu Księdza Proboszcza Przemysława Ilnickiego oraz swoim zapraszam na nią wszystkich chętnych.