23 czerwca 2020 15:07 | Aktualności

Końskie, dnia 23.06.2020r.

Znak: SE.VII-700/24/20

Dyrektor Szkoły wg . rozdzielnika

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Końskich w załączeniu przesyła link do badania WHO, z prośbą o przesłanie do uczniów w wieku 11-19 lat. Instytut Maki i Dziecka w ramach międzynarodowych badań HBSC bierze udział w badaniu nad strategią w zakresie ochrony zdrowia dzieci i młodzieży, która zakłada aktywne uczestnictwo młodzieży w procesie jej tworzenia. Uczestnicząc w tym badaniu Polska Młodzież będzie miała realny wpływ na kształtowanie się międzynarodowej strategii ochrony zdrowia dzieci i młodzieży. Celem tego badania jest zebranie opinii na temat aktywnego uczestnictwa młodzieży w sprawach związanych ze zdrowiem i jej aktywizacja w tym obszarze. W badaniu bierze też udział kilka krajów, między innymi: Irlandia, Armenia, Ukraina, Szkocja. Badanie kierowane jest do młodzieży w wieku 11-19 lat. Dane zbierane są do 29.06.2020r.

Link do badania: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdU7SpWZgWLWOc9dCXM5v33_8PMFDwZ V_JpcG3D76P7Kr2kmQ/viewform

W imieniu Instytutu Matki i Dziecka, Zakładu Zdrowia Dzieci i Młodzieży z góry dziękuję za pomoc. PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY Anna Wojtasińska