26 czerwca 2020 13:14 | Aktualności

"COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ SIĘ ZACZYNA" ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/20

W dniu 26 czerwca  zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Koniec roku szkolnego i nadchodzące po nim wakacje to moment, na który zawsze z utęsknieniem czekają uczniowie. W tym roku w naszej szkole, podobnie jak we wszystkich szkołach w całym kraju, uroczystość ta miała bardzo skromny przebieg ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem.  Od godziny   8.00 uczniowie spotykali się na placu przed szkołą z wychowawcami i otrzymywali świadectwa zgodnie z opracowanym harmonogramem. O godzinie 9.00 odbyło się ostatnie spotkanie uczniów klasy VIII z wychowawcą i nauczycielami. Pan Dyrektor Zbigniew Kowalczyk wręczył absolwentom świadectwa, nagrody i dyplomy –  wszystko oczywiście odbywało się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. Tytuł ,,Ucznia Roku” otrzymali ósmoklasiści: Kamil Mączyński, Oliwia Janus i Mateusz Bańburski. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz spełnienia marzeń.

COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ SIĘ ZACZYNA...